Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Nikol Moravcová chce znovu studovatÚvodník: Herečka a moderátorka se sice může pyšnit titulem z vysoké školy, přesto jí to do lavic opět láká. Na co se půvabná žena chystá nyní?

Článek:

Nikol Moravcovou tentokrát zlákalo studium cizích jazyků. Ty by totiž mohla zúročit třeba na cestách po zahraničí nebo i při pracovních povinnostech.

"V loňském roce jsem se studiu jazyků věnovala a po několikaměsíční pauze bych se ke studiu ráda vrátila. Samotné učení mě zrovna moc nebaví, daleko lepší je pak používání toho cizího jazyka v praxi," tvrdí mladá herečka. 
 

Nikol vybírala zápisníky ještě jako blondýnka. Dnes má sexy zrzavou hřívu.

"Rozhodla jsem se, že si to studium maximálně zpříjemním a ještě před začátkem kurzů si nakoupím nejrůznější barevné sešity a zápisníky, ze kterých bude učení veselejší," dodává Nikol, která neustále hýří optimismem a pozitivní náladou. Má k tomu dobrý důvod, je totiž opět zamilovaná.

"Ano, v mém životě se objevil někdo nový a strašně ráda s ním trávím čas," lehce poodhalila své soukromí Moravcová, která zatím o novém partnerovi nechtěla moc prozradit. Moderátorka to se studiem myslí opravdu vážně, a tak vzala vážně i nákup zápisníků a poznámkových bloků, které chtěla barevně sladit se svým outfitem.

"Jeden na gramatiku, jeden na slovíčka a jeden na domácí úkoly," vypočítávala Nikol, kolik jich bude potřebovat. Pamatujete, jak jste takový seznam počítali, když jste kupovali sešity před lety? Třeba budete moderátorku následovat a také budete studovat. V takovém případě si jako ona opatřete stylové vybavení.
 


 


Zdroj: Eva Čerešňáková
Foto: Ordning&Reda


 
 

 
 


24.07.2012 - redakce