Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Vybavte svého prvňáka originálním školním setemÚvodník: S koncem letních prázdnin každoročně několik tisícovek dětí usedá do školních lavic. Pro některé z nich to je poprvé a na tento den se poctivě připravují. Ještě před samotným začátkem povinné školní docházky je potřeba zvolit vhodnou brašnu. Vybírat můžete z nepřeberného množství produktů, dobrý pozor ovšem musíte především dávat na kvalitu daného produktu.

Článek:
Nyní můžete Vaší ratolesti pořídit rovnou celý set. Společnost Topgal nabízí zvýhodněné komplety, ve kterých naleznete vše potřebné. Jedná se o školní batoh nebo školní tašku doplněnou o kapsičku, peněženku, penál ve stejném designu a desky na sešity nebo box na svačinu. Tyto sety jsou primárně doporučeny pro nejmladší školáky.
 
Co je potřeba si uvědomit před pořízením školní tašky? V první řadě nezapomeňte na názor malého školáka. Pokud mu koupíte batoh, který se mu nebude líbit, bude po krátké době vyžadovat nový. V širokém sortimentu firmy Topgal si určitě vybere každý. Podstatné jsou i užitné vlastnosti výrobku. Batohy Topgal uvnitř disponují dostatečným počtem přihrádek a mají pevné vyztužené dno. Důležitou výbavou jsou anatomicky tvarovaná záda a široké popruhy. Vybírejte pouze speciální školní batohy, mají totiž odlišnou konstrukci a tím napomáhají ke správnému a zdravému vývoji dětské páteře. Při nákupu se řiďte nejen designem, ale také výsledky nezávislých testů. Ty Vám doporučí kvalitní výrobky s reflexními prvky, které Vám zaručí vyšší bezpečnost dítěte na vozovce. Dle testů Státní zkušebny ve Zlíně batohy Topgal překračují normu na reflexní materiály dokonce čtyřikrát. Navíc v testu nezávislého časopisu dTest, bez ztráty jediného bodu získal ocenění „Vítěz testu“ výrobek CHI550.
02.09.2012 - redakce