Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Patrick Wolf acoustic. Koncem února v AkropoliÚvodník: Patrick Wolf slaví výročí 10ti let svého hudebního působení vydáním akustického alba Sundark and riverlight.

Článek:
Dvojalbum obsahuje nově přepracované akustické verze vybraných skladeb, mezi které patří i hity ‘The Magic Position’, ‘The Libertine’, ‘Wind in The Wires’, ‘Hard Times’ and ‘Together’.
 
Svoje akustické nahrávky už živě představil v londýnském Old Vic Theatre,              v australském Sydney Opera House, v USA, Canadě i v některých evropských zemích. V příštím roce se tohoto dlouho očekávaného vystoupení dočká řada dalších míst,  mezi které patří i Česká Republika. Koncert se uskuteční 28.2. 2013 v pražském Paláci Akropolis. Zpestřením nadcházejících koncertů bude i hostující akordeonista Willemwiebe, se kterým se Patrick seznámil při vystoupení v Holandsku.
 
 
první videoklip k albu Sundark and riverlight:   
‘Overture’, režie Saga Sig, filmováno v Hilles House v Gloucesteru 2012  http://www.youtube.com/watch?v=3i-KqFCKa_c&feature=player_detailpage
 
Patrick Wolf acoustic
28.2. 2013
20:00
předprodej od 14. 11. 2012 (Ticketpro + kavárna Paláce Akropolis)
koncert k sezení, kapacita omezena
 
 
Písničkář světového kalibru
 ‘ Mojo
 
“Britská nejradikálnější, nejvíce inovativní a nejkreativnější pop star”
The Observer
 
‘ Nahrávka ideální k poslechu při svíčkách,
kdy se za okny snášejí k zemi vločky sněhu‘  
8/10 Drowned in Sound


 
Perfektní soundtrack pro dlouhé zimní večery”
The Sun


09.02.2013 - redakce