Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Erotika i láska v jednom? Vyhrajte pořádně kořeněné čtení na léto!Úvodník: Milé dámy (a samozřejmě i pánové), až do začátku října můžete soutěžit o populární knížku Sprostá holka. Stačí, když odpovíte na jednoduchou otázku a třeba doputuje právě do vaší schránky!

Článek: Elle Kavanaghová, účetní na vyšším postu, která chodí jen v černé a bílé, žije už tři roky v celibátu - předtím však byl sex, především náhodný, nedílnou součástí jejího života. V prodejně luxusních cukrovinek potká právníka Dana, ochutná lahodnou lékořici, později v baru whisky a potom… touží ochutnat ještě víc… Jenomže je tu jistá potíž. Dan ji sice doprovodí domů, ovšem ani se ji nepokusí políbit. Celé týdny se jí neozve, ale Elle na něj nepřestává myslet. Když se pak nakonec přece jenom sejdou, je to jen setkání dvou těl. Nic víc Elle taky nechce a nečeká, o vážnější vztah nestojí. Dan ano. Elle mu dovolí všechny myslitelné intimnosti - jen políbit na rty ji nikdy nesmí. Co se odehrálo v její minulosti a dokáže se Elle tváří v tvář pravé lásce zbavit citové otupělosti?

Zaujala vás anotace? Pak o tuhle knížku od Megan Hartové můžete jednoduše soutěžit. Stačí, když do 10. října 2013 pošlete na adresu soutez@webmagazin.cz odpověď na otázku: Jaké nakladatelství stojí u nás za touto knihou?

Pokud tápete, poradíme vám. Stačí si na webmagazin.cz přečíst jednu z recenzí. K hledání můžete použít vyhledávací okénko "Hledej na Rozhledně", které se nachází na levoboku stránky. Stačí do něj napsat Sprostá holka.

Držíme vám palce!

P.S.: Do emailu připište i svou korespondenční adresu, ať víme, kam knihu zaslat. Cenu odesíláme hned po losování, výherce bude také zveřejněn (samozřejmě bez adresy, na kterou se vztahuje zákon o ochraně osobních údajů a nebudeme ji předávat žádným marketingovým společnostem) na webmagazin.cz - samozřejmě bez adresy.

10.08.2013 - redakce