Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Megaúspěch Celeste v USA: Má smlouvu s Pitbullem!Úvodník: Nepřehlédnutelný talent ze Starého kontinentu zaujal v posledních měsících nejedno velké světové vydavatelství v zámoří. Cestu k Celeste Buckingham si dokonce našel i jeden z nejúspěšnějších "žraloků" amerického hudebního průmyslu současnosti, raper a producent Pitbull!

Článek: Během léta způsobila zpěvačka Celeste Buckingham v éteru slovenských i českých rádií uragán společným hitem s Majkem Spiritem „I was Wrong“. Vzápětí atakovala hitparády chytlavým duetem „Gone“ se sestrou Carmel. Zatímco v Evropě boduje s novými skladbami, za velkou louží začíná rezonovat její největší dosavadní hit „Run Run Run“, který se na serveru Youtube blíží k 13tim milionům zhlédnutí.

Před necelým měsícem odletěla Celeste Buckingham po vydařeném pracovním létě zpátky do Ameriky, aby pokračovala v pracovních povinnostech, které ji čekaly v zámoří. Americký management naplánoval zpěvačce první turné po rádiích a hudebních televizích v USA, během kterého bude Celeste propagovat svůj hit Run Run Run a postupně ho nasazovat do tamního éteru. Ke startu svého promotour dostala skvělý dárek - Run Run Run se tento týden ocitlo v hlasování o nasazení do rotace americké hudební stanice MTV! Na úspěch skladby okamžitě zareagoval, a na podporu Celeste v hlasování vyzval na svém osobním Twitter kontě i "Mr. . Worldwide" alias raper a producent Pitbull, aby se tak před fanoušky pochválil svým novým objevem . "Můj hit Run Run Run byl nasazen v americké MTV s možností být zvolen do rotace. Kromě mých fanoušků, to zaregistrovalo a podpořila řada známých zpěváků, mezi nimi i Pitbull. Jsem s ním v kontaktu už téměř rok a jednáme o spolupráci. Naše spolupráce se začne již brzy, "vyjádřila se Celeste na margo podpory producenta, který na zmíněné sociální síti atakuje hranici 14 milionů "followerů" a 37 milionů fanoušků na Facebooku.

Teprve nedávno uplynul rok od zpěvaččina odchodu za kariérou do Ameriky. Jedinečný hlas a zjev ​​mezitím neunikly mezinárodním hledačům talentů
a vydavatelům největších pěveckých hvězd světa.

V průběhu posledních 12ti měsíců přistálo Celeste a jejího managementu na stole několik exkluzivních nabídek na spolupráci od vydavatelství. Z jednání, které probíhaly již od listopadu loňského roku, nakonec vyšel vítězně právě Pitbull. "Jak jsme informovali již včera, Celeste Buckingham a Pitbull se dohodli na celosvětové spolupráci," vyjádřil se zpěvaččin americký management. "Tato spolupráce nezahrnuje pouze nahrávání společného duetu, ale především zajišťuje dlouhodobou spolupráci s Pitbullovým vydavatelstvím Mr. 305 a Celeste Buckingham i spolupráci managementů na obou stranách oceánu s cílem podpořit Celestinu kariéru celosvětově."

Unikátní spolupráce se zrodila jako výsledek jednání mezi vydavatelstvím Mr. 305 a týmem Celestiných amerických manažerů, které koordinovala zpěvaččina matka Zarin Buckingham. Zarin a Celeste Buckingham zároveň založily a vedou společnost Buckingham entertainment group, jejímž úkolem je podporovat nejen Celeste a Carmel Buckingham, ale také objevovat a podporovat jiné umělce. "Aktuálně Celeste čeká několikatýdenní rádio a TV promotion po desítkách států USA, a po jeho ukončení se opět objeví v Evropě mezi svými fanoušky," uvedl na margo zpěvaččina plánovaného programu její manažer Lumír Mati.


Foto: Lukáš Dvořák
Zdroj: SLAVICA , http://www.slavica.cz/, www.celestebuckingham.com
05.09.2013 - redakce