Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Kdo vyhrál červenou knihovnu s nádechem erotiky?Úvodník: V jedné z našich soutěží jste mohli vyhrát knížku Sprostá holka. Losování je za námi a známe výherkyni! Nejste to zrovna vy?

Článek: Ve hře byla jedna knížka s dekadentním jménem - Sprostá holka. Stačilo, pokud jste na náš e-mail poslali správnou odpověď na otázku, a tedy, že knihu vydalo nakladatelství Metafora. A která šťastná výherkyně se na ni může těšit ve své schránce?

Ludmila Jasoňková z Otic! Gratulujeme a přejeme pěkné počtení!

----
Elle Kavanaghová, účetní na vyšším postu, která chodí jen v černé a bílé, žije už tři roky v celibátu - předtím však byl sex, především náhodný, nedílnou součástí jejího života. V prodejně luxusních cukrovinek potká právníka Dana, ochutná lahodnou lékořici, později v baru whisky a potom… touží ochutnat ještě víc… Jenomže je tu jistá potíž. Dan ji sice doprovodí domů, ovšem ani se ji nepokusí políbit. Celé týdny se jí neozve, ale Elle na něj nepřestává myslet. Když se pak nakonec přece jenom sejdou, je to jen setkání dvou těl. Nic víc Elle taky nechce a nečeká, o vážnější vztah nestojí. Dan ano. Elle mu dovolí všechny myslitelné intimnosti - jen políbit na rty ji nikdy nesmí. Co se odehrálo v její minulosti a dokáže se Elle tváří v tvář pravé lásce zbavit citové otupělosti?

27.10.2013 - redakce