Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Startuje týden nejúspěšnějších filmů v rámci zimní přehlídky BEST FILM FESTÚvodník: Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a Mat pořádá od 12. do 18. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé poloviny roku 2013.

Článek: Kinaři se rozhodli potěšit své věrné fanoušky a dát jim předvánoční dárek v podobě lístku do kina za jednotnou atraktivní cenu 69,- Kč za vstupenku. V  prosinci se uskuteční páté vydání divácky úspěšné přehlídky, která probíhá vždy dvakrát do roka (zima a léto) a koná se od roku 2011.
 
 
Program BEST FILM FESTU je opět žánrově pestrý, dramaturgy přehlídky byli sami diváci. Promítat se budou divácké oblíbené zahraniční tituly: komediální drama od oscarového Woodyho Allena Jasmíniny slzy, obrazově vytříbený snímek Velká nádhera od uznávaného italského režiséra Paola Sorrentina, životopisný film oscarového Rona Howarda Rivalové, pozoruhodná sci-fi Gravitace od mexického tvůrce Alfonsa Cuaróna, populární dánská krimi Žena v kleci z pera Mikkela N?rgaarda nebo komedie nabitá britským humorem Lásky čas v režii Richarda Curtise. Z českých titulů dominují komedie: Revival, Líbánky a Donšajni, ale nechybí zde i dramata Hořící keř a Příběh kmotra či současný divácký hit - romance Křídla Vánoc. 
 
Kompletní program přehlídky najdete na webových stránkách přehlídky BEST FILM FEST a na webových stránkách jednotlivých kin:

www.bestfilmfest.cz

 
 
Zdroj: PR společnosti CinemArt, a.s.


12.12.2013 - redakce