Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Lali cvičí jóguÚvodník: Lali jóga, originální český projekt lektorky a propagátorky dětské jógy Hanky Luhanové, uvádí na trh unikátní novinku – CD Lali cvičí jógu.

Článek: Nové CD Lali cvičí jógu otevírá dětem cestu ke zdravému cvičení
CD vychází ze stejnojmenné velmi úspěšné knihy, která děti zábavnou a srozumitelnou formou učí základní cviky jógy. Básničky z knížky, jejíž autorkou je Hanka Luhanová, jsou zhudebněny – celkem 13 hravých písniček je vlastně nevšedním návodem na jógovou rozcvičku v délce cca 12 minut, při které se správně protáhne a posílí celé tělo. Po písničkách nazpívaných Andreou Krupanskou následuje instrumentální část, kdy si na stejné melodie mohou děti ke cvičení zazpívat samy. Celková stopáž CD je 25 minut. Booklet obsahuje kromě textů písní i popisy cviků a veselé, názorné ilustrace Kateřiny Mesdag. Hudba a instrumentace jsou dílem René Krupanského

„Ze své dlouholeté praxe cvičitelky dětské jógy vím, jak je důležité, ale zároveň někdy těžké, děti ke cvičení motivovat. Hudba mi v tom velmi pomáhá. Děti cvičení s písničkami prostě milují,“ říká Hanka Luhanová.

CD Lali cvičí jógu vyjde v polovině listopadu a za zvýhodněnou cenu bude dostupné v e-shopu na www.jogasdetmi.cz nebo www.lalijoga.cz. Stejně jako další originální produkty z projektu Lali jóga, jako jsou knížky Lali cvičí jógu a Jak se zdraví sluníčko jógové hračky pes Jogi a kočka Salamba, Jógové karty, Dětské masážní karty, Dětské relaxační karty, Mandaly psa Jogiho a kočky Salamby a další.
 
KONTAKTY
 
www.jogasdetmi.cz

02.01.2014 - redakce