Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Rocker Petr Janda se zamiloval!Úvodník: Česká motoristická veřejnost zaznamenala premiéru, na kterou čekal celý svět padesát let! A nebyla to premiéra ledajaká; slavnostnímu odhalení v pražském autosalonu přihlížela řada osobností kulturního a společenského života, mezi nimi i rocker Petr Janda.

Článek:
"To jste mi neměli dělat", zvolal, sotva před jeho zraky manželé Dajbychovi společně s modelkou Andreou Verešovou strhli plachtu, ukrývající nejnovější model Jaguar F-TYPE Coupé. "Zamiloval jsem se", pokračoval celý užaslý a jal se zjišťovat technické parametry luxusního sporťáku. Poté, co zjistil, že přítomné jeho nadšení překvapilo, protože očekávali, že jako rocker bude příznivcem spíš mohutnějších SUV vozů, vysvětlil: "Kdepak; já tyhle velký auta nemusím. Mám normální rodinný vůz, ale už nějakou dobu mě baví představa sporťáku."
Protože Petr Janda využil příležitosti a Jaguárem se projel, mohl ohodnotit všechny jeho přednosti. Nejvíce se mu, jako rockerovi, líbil hřmotný zvuk motorů. "To víte, když by mi do tohohle miláčka dali pětilitrový motor s výkonem 550 koní, to by byla teprve vřava! A to mě na tom autu prostě baví, tenhle zvuk a zrychlení z nuly na sto kilometrů v hodině během čtyř sekund!"
Přestože autosalon Dajbych představoval jako další novinku prodloužený Range Rover, který Petr Janda také vyzkoušel, Jaguár ho natolik okouzlil, že z prezentace odcházel s hlavou plnou představ, jaké že to bude, až si pořídí vůz, do kterého se zamiloval na první pohled. 
"Letos to ale nebude, až příští rok", prohlásil, než se s přítomnými rozloučil.
 
Protože má pražská pobočka autosalonu Dajbych dnes od 11 hodin den otevřených dveří, má kdokoli z veřejnosti možnost se podívat, jak že vypadá vůz, který známého rockera tak rozhodil.
 
Zdroj: KloboukfilmTyhle mazlíky na čtyřech kolech můžete obdivovat dnes na dni otevřených dvěří.  04.04.2014 - redakce