Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Midnight Walk 2014: Pochodujte pro důstojné stáříÚvodník: Udělejte něco pro své zdraví i pro dobrou věc - v pátek 23. května startuje 3. ročník pochodu Midnight Walk 2014. Přidejte se k nám, darujte 500 Kč a netradiční formou podpořte péči o seniory v Domově Sue Ryder.

Článek: Patronem a mediální tváří pochodu Midnight Walk se stal stříbrný olympijský vítěz z roku 1980, mistr Evropy z roku 1982 a mistr světa z roku 1983, legendární atlet, diskař Imrich Bugár. Důvod, proč se rozhodl letošní Midnight Walk podpořit krátce komentuje těmito slovy:

„Protože vím, co je to starat se o seniory, rozhodnul jsem se podporovat noční pochod Prahou Midnight Walk 2014 pořádaný Domovem Sue Ryder. Také pořádám akce pro naše seniory olympioniky, kteří proslavili náš stát ve světě. Budu se snažit pochodu osobně zúčastnit.“

Imrich Bugár se k této spolupráci dostal díky tanečnici Jitce &Sorfové, která v Domově organizovala taneční lekce, a která je také patronkou pochodu Midnight Walk.

Registrace k pochodu s možností darovat je otevřená online: http://www.sue-ryder.cz/registrace-MW2014.html.

Čeká nás 14 kilometrů dlouhá cesta, která začíná na Hradčanech a končí v našem Domově v Michli. Vyrazíme v pátek 23. května ve 21.00 hod. od Písecké brány, plánovaný příchod je v sobotu v 01.00 hod. ráno do Michelského dvora, kde Domov sídlí.

Detaily trasy najdete zde: http://www.sue-ryder.cz/trasa-pochodu.html


Na pochod je dobré se předem registrovat, ale pokud se rozhodnete až v den jeho konání, neváhejte přijít na start a tam se přihlásit (od 20.00 hod.).


P.S.:  Pokud nemáte čas nebo prostě chcete v noci spát, můžete naše seniory podpořit svojí virtuální účastí: http://www.sue-ryder.cz/registrace-MW2014.html
 
17.05.2014 - redakce