Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Soutěžíme o letní audioknihu!Úvodník: Prázdniny jsou plné cestování a cestování nemusí být jenom nudné sezení v autě nebo jiném dopravním prostředku. Je příjemná hudba, to určitě. Ale stejně tak bezva je, pustit si nějakou tu dobrou audioknihu. Z vlastní zkušenosti vím, že mé poslední cestování obohacené naprosto skvělým výkonem Báry Hrzánové v Hrdým Budžesovi, mi pomohlo doslova překonat několika hodinové martýrium přes naší kotlinu. A o co dnes budeme soutěžit? Audioteka.cz, kde lze najít všemožné audio nahrávky, poskytla do naší soutěže knihu k poslechu "Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel". Kdy? Soutěž startuje dnes 9.7. a končí přesně za týden 16.7. úderem půlnoci.

Článek:
Znáte tento naprosto úchvatný příběh? Ne? Pak dovolte jenom v krátkosti nahlédnout.

"Allan Karlsson má narozeniny. Je mu sto let. Vlastně důvod k oslavě. Starosta i místní tisk se připravují na velkolepou oslavu, stoletý stařík má však docela jiné plány; jednoduše zmizí - a brzy je celé &Svédsko kvůli jeho útěku vzhůru nohama. Jenže s podobnými věcmi už má Allan své zkušenosti - v mládí koneckonců uvedl do zmatku celý svět. 

Jonas Jonasson ve svém románu vypráví o jednom veselém útěku a také o šíleném životním příběhu svéhlavého muže, který se sice nikdy nezajímal o politiku, ale přesto byl vždy nějak zapleten do velkých historických událostí 20. století.

Jonas Jonasson vydal v roce 2009 svou prvotinu Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel. Kniha se záhy stala čtenářským hitem a nejprodávanější švédskou knihou let 2010 a 2011. 


A této jedinečné knihy se chopil Pavel Stránský a převyprávěl ji ve velmi příjemném podání. Názorů se v audiotece od posluchačů se šlo opravdu požehnaně. Nahlédněte

http://audioteka.cz/stolety-starik-ktery-vylezl-z-okna-a-zmizel,audiokniha.html


A dostáváme se k samotné soutěži!


Soutěžní otázka zní:
"Kolik švédských korun má stařík v omylem přivlastněném kufru, po kterém prahne mafie?"

Pokud znáte odpověď, zašlete ji na email.adresu: veronikasvarc@email.cz nebo do zprávy na našich FB stránkách a vyhrajte skvělou audioknihu!
 

Audiotéka.cz nabízí audioknihy ke stažení do chytrých mobilních telefonů a počítačů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice. Audiotéka vznikla v říjnu 2011 a od té doby má ve své nabídce přes 1900 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách http://audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat jak z mobilního telefonu, tak tabletu nebo počítače.

Zakoupené audioknihy jsou ve formátu MP3 a uživatel si je může stahovat opakovaně, kolikrát bude chtít. Není tedy nutné myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet prostřednictvím nabídky kapitol zdarma, které najdete u většiny audioknih.

 

Audiotéka.cz nabízí:

* 1900 audioknih ke stažení v celkové délce více než 5500 hodin mluveného slova.

* Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.

* Online platební metody a SMS platby.

* Poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.

* Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).

* Moje Polička – zakoupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech.

* Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

 

Přidejte se k nám na: Facebooku www.facebook.com/audioteka.cz
Twitteru www.twitter.com/audioteka_cz
Google+ https://plus.google.com/+AudiotekaCZ/about09.07.2014 - Veronika Švarcová