Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Soutěž o dvě lákavé knihy je tu!Úvodník: Je to nějaký ten čas, kdy na našem webmagazinu probíhala úspěšná soutěž o všelijaké úžasné knihy. Jelikož účast byla veliká, tak navazujeme novou soutěží, a to hned o dva krásné literární kousky!
Výhoda celé této soutěžní šlamastiky je, že nejsou první ani jiná místa. A odpovědí je hned několik správných. O co ale soutěžíme?
Knihy Pana Nakladatele se na našem webmagazínu objevují pravidelně. Lákavou novinkou tohoto mladého a nadějného nakladatelství a zároveň i výhrou je kniha "Kafe v pět". Příběhy s láskou podané...

No ale pojďme k samotné soutěži!

Článek:
Soutěžní otázka zní:
" Napište alespoň jednu knihu vydanou nakladatelstvím PAN NAKLADATEL?"

Pokud znáte odpověď, zašlete ji na email.adresu:veronikasvarc@email.cz a vyhrajte tuto skvělou knihu!
Nakladatelství věnovalo na soutěž dva kousky, které budou putovat dvěma výhercům

Soutěž potrvá od 15.10. - do 22.10.
Anotace knihy

Kniha Kafe v pět vás upoutá pestrou směsí příběhů, které vás nikdy neomrzí. Zapomněli jste, jaké to je, dívat se na svět očima malého dítěte? Víte, jak velkou roli hraje v životě náhoda? Tušíte, co by se stalo, kdyby na světě nezbylo jediné zrnko kávy? A jak naložit s tím, když vám o život začne usilovat vysněný románový hrdina?

Osm poutavých originálních příběhů výherců prestižní literární soutěže Pana Nakladatele, doplněných o povídky populárních spisovatelek Martiny Bittnerové a Kateřiny Hejlové. Neobyčejná kniha plná nevšedních zážitků nejen k odpolední kávě! 

ukázka z knihy : http://www.pannakladatel.cz/knihy/kafe%20v%20pet.html

15.10.2014 - Veronika Švarcová