Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Soutěž a čtení zdarma pro vodákyÚvodník: Vodácká literární soutěž Kenyho VOLEJ ukončí svůj třetí ročník sbírkou a speciálním bonusem.
Právě nyní nabízí ukázky ze své tvorby ve formě e-booku zdarma (http://bit.ly/vodacky_e-book1). Na novou knihu musí totiž vybrat peníze mezi všemi vodáky. Proto knihu vyšperkuje i bonusem navíc - nevydanou vodáckou povídkou Zdeňka &Smída.


Článek:
Povídková vodácká literární soutěž Kenyho VOLEJ nabídla všem zájemcům ochutnávku z knih, které každé dva roky vydává. Porotci sestavili z povídek téměř padesátistránkový e-book a dali ho na internet ke stažení zdarma.
Vydání prvních dvou knih financoval "ze svého" přímo zakladatel soutěže a soutěž stanula na milníku: Buď z finančních důvodů skončí, nebo se pokusí říci si o peníze na třetí knihu těm, pro které knihy vydává. Rozhodla se pro druhé.
Sbírka se uskuteční 14. 5.–28. 6. 2015 na serveru HitHit.com. Aby měli vodáci o důvod víc na knihu přispět, bude její součástí kromě obvyklých vítězných povídek i bonus navíc - nevydaná vodácká povídka Zdeňka &Smída, kterou laskavě soutěži poskytli jeho potomci. A jak je na HitHitu zvykem, dárci dostanou i tematické benefity, takže jejich pomoc se jim částečně ihned vrátí.
E-book stáhnout zde: http://bit.ly/vodacky_e-book1
20.03.2015 - Jiří Nosek