Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - V poslední části Hunger Games bude oheň hořet věčněÚvodník: Už se to blíží! Epické finále světového fenoménu Hunger Games: Síla vzdoru bude mít v českých kinech premiéru již 19. listopadu. Fanoušci tohoto akčního dobrodružného filmu budou mít tak možnost vidět, jak se poprvé v životě spojí všech 13 krajů a společně se postaví do boje pro lepší budoucnost. Film bude do kin uveden i ve 3D formátu. 


Článek:
Film Hunger Games: Síla vzdoru - 2. část je závěrečnou částí fenomenální série o Katniss Everdeenové (Jennifer Lawrence). V poslední kapitole nepůjde jen o přežití, ale bude se bojovat o budoucnost obyvatel celého Panemu. Konečné zúčtování s nenáviděným prezidentem Snowem (Donald Sutherland) se blíží.

Reprodrozd Katniss spolu se skupinou nejbližších přátel, včetně Gala (Liam Hemsworth), Finnicka (Sam Claflin) a Peety (Josh Hutcherson), povede rebely v jejich boji za svobodou. Jednotka z 13. kraje se vydává na misi, jejímž cílem je zničit prezidenta a skoncovat s jeho tyranií. Na Katniss však tentokrát čeká mnohem nebezpečnější nepřítel, než ten s jakým se dosud setkala v aréně Hladových her.
 
Trailery:
https://www.youtube.com/watch?v=hzA9G_NdCcg https://www.youtube.com/watch?v=v39RwzzoZhU
 
15.11.2015 - redakce