Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Blesková soutěž! Dostaneme vás na Ladies Night a předpremiéru filmu Lída BaarováÚvodník: Máte jedinečnou šanci získat lístky na Ladies Night, kde si užijete nejen večer speciálně pro dámy, ale navíc exkluzivně shlédnete předpremiéru filmu Lída Baarová. 

Článek: Jak jsme vás již informovali zde:
http://www.webmagazin.cz/index.php?stype=all&id=15353, uskuteční se hned v několika městech Ladies Night, kde si užijete večer plný pozornosti, ale navíc zažijete promítání filmu Lída Baarová ještě před tím, než se hvězdy a tvůrci filmu projdou po červeném koberci, aby představili své nové dílo.

Nyní máte jedinečnou možnost vyhrát po dvou lístcích (každý výherce obdrží dva lístky) do Prahy a Ostravy, kde se akce uskuteční 19. 1. a hned druhý den pak i do Brna a do Plzně. Celkem vylosujeme tedy 4 výherce. Více informací o místech konání zde: http://www.cinemacity.cz/ladiesnight. Stačí zodpovědět jednoduchou otáku: Jak se jmenovala sestra Lídy Baarové, která byla též herečkou a která později spáchala sebevraždu?

Odpovědi posílejte na e-mail: ASimonkova@seznam.cz do neděle 17.1.2016. Výherce budeme kontaktovat e-mailem. Nezapomeňte napsat, do jaké lokality si přejete lístky! (Praha, Ostrava, Brno nebo Plzeň!)

Přejeme hodně štěstí!

Soutěž byla zařazena do největšího českého katalogu soutěží o ceny České-soutěže.cz.

Soutěž naleznete také na největším soutěžním portálu v ČR - Soutěže.cz a na Websoutěže.cz
14.01.2016 - Aneta Šimonková