Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - 4 TIPY na čtení pro dámy: Do kuchyně, pro zdraví, spokojené děti i šik šatníkÚvodník: Jste maminkou malého dítka a občas si nerada přiznáváte, že některé situace jsou na vás "moc"? Nebo chcete udělat něco pro své zdraví a zároveň dát nový impuls svému kuchařskému umu? Anebo hledáte (staro)nového koníčka nad šicím strojem a chvílemi si nevíte rady? Pokud zněla odpověď alespoň jednou "ano", přečtěte si, které novinky by neměly ve vaší knihovničce chybět. 

Článek:
1. Drahý butik? Už ho nepotřebujete!
Ať jste už začínající švadlenka bez špetky praxe a znalosti vychytávek, nebo už třeba nějakou dobu nad šicím strojem trávíte, můžete hledat inspiraci v knize Lorny Knightové z oblíbené řady „Jak na to". Čeká vás více jak 200 rad, postupů a výrobních tajemství pro pokročilé i začátečníky. S touhle knížkou v ruce vyřešíte nejeden problém, ozkoušíte řadu nápadů a s výsledkem budete s trochou umu spokojeni!
 
&Sití – Jak na to
Lorna Knightová
Počet stran: 160
Vydalo nakladatelství Metafora
 


2. Žijeme jednoduše - a spokojeně

Patříte mezi rodiče, kteří si myslí, že je důležitější pozornost, než zavalení dítěte hračkami? Tak jen pozor, ať své robátko pro změnu nepřetížíte spoustou kroužků a nároků. Protože u spousty roztěkaných dětí je vina právě zde. Tahle knížka vám ukáže směr, jak dát dítěti dost prostoru k přirozenému a zdravému vývoji.

 

Jednoduché rodičovství
Kim John Payne Lisa M. Rossová
Počet stran: 272
Vydalo nakladatelství Jota
 


3. Cizrna, vajíčko, ořechy... a jaké další zázračné potraviny znáte?
Od snídaně přes chutný oběd či večeři až po saláty a dezerty. V téhle kuchařce najdete celou škálu receptů se společným jmenovatelem - vždy obsahují dvě až pět takzvaných superpotravin. A že nejde o krátký seznam. Nemusíte se bát, že co je zdravé, není dobré. Vždyť sem spadají třeba i borůvky. A na muffiny z nich se už sbíhají sliny....
 
Superpotraviny do všech jídel
Kelly Pfeifferová
Počet stran: 176
Vydalo nakladatelství Metafora
 


4. Chcete dlouhý a zdravý život?
 
Alergie, cévní problémy, těla plné škodlivin. Následky dnešního prostředí a upěchaného životního stylu se nám podepisují na těle. Chcete s tím něco udělat? Stimulujte samoléčebné schopnosti organismu. Jak? Ideálně detoxikací. Zbavíte se tak dokonce i negativního myšlení!
 
 
Detoxikace pro dlouhý život
David Frey
Počet stran: 173
Vydalo nakladatelství Triton
 


21.03.2016 - Michaela Wilhelmová