Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Martina Fišerová v PrazeÚvodník: Mladá, krásná, ale především nesmírně talentovaná jazzová zpěvačka, která si svým hlasem podmanila i americký New York, zazpívá v pražském Jazz Docku.

Článek: Martina Fišerová, zpěvačka s jazzovým backgroundem, která neustává v hledání své cesty, v současnosti působí na newyorské hudební scéně.  Českému publiku je známá především díky dlouhodobé spolupráci s mnoha výraznými osobnostmi na naší i mezinárodní scéně: Laco Deczi & his Celula New York, Jan Kořínek & Groove, Walter Fischbacher, Bharata Rajnošek, Jaryn Janek (CD "Ty Lidi") nebo Brian Charette (CD "Clearing Fields" a "Shift").

Její čerstvá autorská deska Shift byla velmi vřele přijata odbornou i laickou veřejností na obou kontinentech. Kytarový virtuóz Lee Ritenour o ní napsal: "..kombinací jazzu, popu a akustické hudby vytvořila svůj vlastní styl (...) Martina Fišerová stojí za poslech!" Na koncertě v Jazz Docku 24.7. od 21:00 zazní především její autorské písně. Martinu doprovodí Daniel &Soltis (bicí), Jaryn Janek (baskytara) a Jaroslav Friedl (el. kytara).
 
Vstupné na sezení 200 Kč, na stání 150 Kč.

foto: Jan &Sroubek07.06.2016 - Kateřina Sovová