Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Elixír mládí pro vaši pleť? Bezmála je na světě!Úvodník: Snažíte se udržet si nadhled a nestresovat se, dodržujete pitný režim, v jídelníčku máte dost zeleniny a sportujete? Pak děláte pro svou dlohověkost víc, než většina lidí. Zejméma dámy by ale k dlouhověkosti přidaly i výsadu krásné pleti. Jak alespoň částečně ošálit přírodu?

Článek: Anti-ageing, anglické slovíčko dnes skloňované ve všech vyspělých zemích. Ženy touží již celá tisíciletí po věčném mládí, to se jim dnes navíc snaží přiblížit stovky biologů, chemiků, a dalších odborníků zavřených v laboratořích po celém světě. Ne, skutečný zázrak zatím nikdo nestvořil. Ale oddálit a zmírnit následky stárnutí, to je jiná...

V anti-ageingovém, tedy protistárnoucím odvětví lze také pozorovat trendy. Tím nejnovějším je personalizovaná péče. Představte si krém, který je namíru vytvořený pro vás. A to nejen tak, aby vyhovoval přesně vaší pokožce, ale i s vůní, která vám padne jako ulitá. 

Zařízení pro přizpůsobenou péči o pleť ageLOC Me poskytuje uživatelům individuální režim, který odpovídá jejich osobitým potřebám. Kombinací inovativní patentované technologie a průlomového anti-agingového složení vytvořila společnost Nu Skin úplně nový přístup k anti-agingové péči o pleť. 
 
Jedinečné dávkovací zařízení dávkuje denní a noční režim péče o pleť pouhým umístěním dlaně pod trysku. Na základě zodpovězení otázek týkajících se samotného uživatele, jeho pleti a jeho preferencí v rámci Analýzy pleti, je pro něj sestavena specifická sada produktů z přibližně 2 000 kombinací. Ať už je uživatel doma nebo na cestách, přizpůsobená péče o pleť je jednoduchá, pohodlná a maximálně účinná. 

ikonka: www.greatindex.net

„ageLOC Me představuje sbližování dvou důležitých trendů - rostoucí poptávky spotřebitelů po personalizaci a rostoucí zájem o anti-agingovou péči o pleť a kosmetická zařízení, která můžeme mít doma,“ říká Dr. Joseph Chang, vedoucí vědecký pracovník. 


         Pět různých zásobníků (denní a noční hydratační krém a tři séra) v jednom jedinečném dávkovacím zařízení 


28.08.2016 - Michaela Wilhelmová