Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Spolek nemrtvých holekÚvodník: Kouzlu těchto kamarádek na život a na smrt (a to doslova) nemáte šanci uniknout!

Článek: Na Fairmontské akademii během několika dní zemřou za podezřelých okolností tři studentky. Dle policie se jedná o sebevraždy, ale Mile Floresové se to nějak nezdá. Mezi mrtvými je její nejlepší kamarádka Riley, která by si život přece nikdy nevzala. Mila se rozhodne Riley vrátit zpět k životu pomocí magie, aby společně našly jejího vraha. Kouzlo se jí ale vymkne z rukou a k životu probudí i protivné sprosté holky June a Daytonu. Bohužel všechny tři „živé mrtvé“ trpí ztrátou krátkodobé paměti a nepamatují si, kdo je zabil. Jenže kouzlo brzy vyprchá. Mají na to týden – sedm dní neuvěřitelných zvratů a překvapení. Výsledek ale rozhodně stojí za to.

„Novodobá epizoda Buffy, přemožitelky upírů, na kterou jsme všichni čekali. Mila Floresová je sarkastická čarodějka a nejlepší kamarádka na život a na smrt (a to doslova), která se nebojí vás vtáhnout do svých kouzel.“ Zaraida Córdova, autorka knihy Labyrinth Lost

Vyšlo 7. 5. 2019, pevná vazba s přebalem, 319 stran, běžná cena: 298 Kč
Originální název: Undead Girl Gang
Přeložila: Tereza Suchá
Ukázka: https://issuu.com/nakladatelstvijota/docs/spolek_nemrtvych_holek
Vychází také jako e-kniha.

O autorce:
Lily Andersonová pracuje jako školní knihovnice, je obdivovatelkou Melvila Deweyho a majitelkou neustále se rozrůstající sbírky tetování s tematikou muzikálů a Harryho Pottera. Žije v Severní Karolíně, co nejdál od svého úhlavního nepřítele, kterým je sníh. Více najdete na http://mslilyanderson.com/, na Facebooku nebo na Twitteru.

Zdroj textu a foto: TZ Jota

13.05.2019 - redakce