Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Robert Vano má výstavu Výběr z díla. Kde ji najdete?Úvodník: Ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS v Praze 2 najdete  to nejlepší z díla tohoto  fotografa, který prorazil i na poli světovém. Výběr z díla nabízí nejen pohled na snímky Roberta Vana, můžete si vybrané artefakty i zakoupit. Jako například kalendář a ještě budete mít dobrý pocit, protože část z výtěžku bude věnována na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR.
 

Článek: Zahájení výstavy fotografií s názvem ROBERT VANO – VÝBĚR Z DÍLA proběhlo za účasti autora fotografií Roberta Vana, módní designérky a ikony stylu Liběny Rochové, patronky dobročinné organizace DEBRA ČR podporující pacienty s nemocí motýlích křídel a dalších významných osobností, a také za podpory Městské části Praha 2 a starostky Prahy 2 Jany Černochové.

Ojedinělou atmosféru slavnostnímu večeru vernisáže dodalo exkluzivní šampaňské MUMM, které si hosté vychutnávali z charakteristických červených skleniček po celý večer. Značka G.H. MUMM je tradičně vnímána jako podporovatel kreativity a umělecké symbiózy. &Sampaňským MUMM byla zároveň pokřtěna speciální edice kalendáře s názvem ROBERT VANO 2021 s výběrem dvanácti černobílých fotografií Roberta Vana. Výtěžek z prodeje tohoto kalendáře bude věnován na podporu dobročinné organizace DEBRA ČR. Značka G.H. Mumm má své historické kořeny už v roce 1827, kdy ji založil Peter Arnold Mumm a Champagne dodnes nese jeho jméno.

Výstava vybraných 40 fotografií Roberta Vano trvá do 30.10.2020 (pouze 3.10. bude uzavřena kvůli workshopu), vždy od pondělí do soboty v čase 10:00 - 18:00 hodin ve výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS, Na Slupi 17, Praha 2. Základní vstupné na výstavu je 110 Kč, vystavené fotografie je možné v průběhu výstavy zakoupit a po jejím skončení spolu s podpisem autora a pečetí pravosti obdržet.


Výše vstupného na výstavu:
Dospělý: 110 Kč 
Student / kartička ISIC apod. 80 Kč
Senior / OP nebo SENIOR PASS 80 Kč
ZTP: zdarma
Dítě do 6 let: zdarma

Rodinné vstupné: 250 Kč
(2 dospělí + 2 děti mladší 15 let)
O výstavním prostoru STARS LOVERS & FRIENDS:
Dvoupodlažní galerijní prostor a POP UP STORE „STARS LOVERS & FRIENDS“ najdete v centru Prahy, na adrese Na Slupi 17, Praha 2.  Nově otevřený prostor je ideálním místem pro společenské akce, výstavy, setkávání s přáteli, zákazníky i zástupci médií.  Díky dvěma podlažím nabízí možnost rozdělení programu či expozice do více částí. Velkým bonusem je také kouzelná zahrada – zelená „oáza klidu“ ve vnitrobloku budovy. Přidanou hodnotou je navíc snadno dostupná lokace v centru Prahy, nedaleko Karlova náměstí, Vyšehradu či Rašínova nábřeží.

Prostor je vybaven prezentační technikou, showroomem pro potřeby prezentace produktů, barem a zázemím i pro méně formální setkání.

O neziskové organizaci DEBRA ČR
Posláním DEBRA ČR je podporovat lidi trpící nemocí motýlích křídel a jejich rodiny.
Pacientská organizace pomáhá usnadnit život lidem s tzv. nemocí motýlích křídel (Epidermolysis Bullosa, zkráceně EB). &Síří informace o nemoci a možnostech léčby a propojuje pacienty a jejich rodiny z celé ČR. Úzce spolupracuje s týmem odborníků klinického EB Centra. Aktivní člen DEBRA International se zapojuje i do výzkumu léčby EB. Více na http://www.debra-cz.org.

 Foto: Michal Adam a Marek Costey

 

01.10.2020 - Aneta Šimonková