Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - SOUTĚŽ O KNIHU: Vymysli, co to jeÚvodník: Soutěž o knihu a prostor pro fantazii. Na fotce, která vznikla minulý týden na nejvyšším vrcholku Kamenec v Novohradských horách, je záhadná "tvář". Zkuste vymyslet, co/kdo to je. Popusťte uzdu fantazii, buďte vtipní a originální, nehledáme pravdu, chceme se pobavit.
 

Článek: Vyhraje autor odpovědi, která získá do 2. 11. nejvíce komentářů či lajků na FB příspěvku soutěže. Vítěz dostane knihu z nakladatelství Literární strom s podpisem (výběr ze 4 možností - viz níže).

Záhadné foto:
Mimo soutěž odpověz pod článkem. Pokud chceš soutěžit, reaguj na tomto odkaze: SOUTĚŽ O KNIHU


Výhru vyber z těchto knih nakladatelství Literární strom:


Trochu ezoteriky se mísí s erotikou ve společenském románu s kriminální zápletkou. On a ona? Každý tak jiný. Ona meditující jogínka a stále pochybující mystička. On úspěšný realitní makléř, dost jistý si sám sebou. Bianka a Tomáš, dva přitahující se protiklady. K tomu promiskuitní asistentka a překvapivé nařknutí podřadného investigativního novináře, že Bianka někoho zabila. Podezření má svůj důvod, Bianka smrt oběti nejprve předpověděla. Při retrospektivním pohledu zpět poznáváme, jak se celá ta nešťastná událost odehrála a že každá z postav v sobě nosí nějaké skryté tajemství, které se odráží do jejího chování a následně i života.Vnímá skutečně malý Leo paranormální jevy? Má nadpřirozené schopnosti, nebo jen bujnou fantazii, kterou v něm rozvíjí jeho matka spiritistka? Podaří se Leovi telepaticky zachytit myšlenky ztracené kamarádky Sofinky? Co si o tom myslí rodinný přítel Robert a jak do toho všeho zapadá Leův sociopatický otec Tomáš? Můj svět v tobě je příběh o tom, že i když se někdy zdá, že vše už je ztraceno, pořád nám zbývá naděje.

Volné pokračování románu Jen jeden svět – zcela samostatný příběh se stejnými postavami.  

Syrovost života. Karamboly. Sex. Alkohol. A boj. Tak by se dal charakterizovat příběh, který je inspirovaný skutečnými událostmi a nezačíná právě šťastně.

„Víš, že jsem si vždycky myslel, že sex je pro mě ve vztahu na prvním místě? A teď vidím, že prostě jenom nechci být sám,“ vysloví jednoho dne Míra. Táhne mu na padesát, ale v podstatě stihl prožít dva životy. Dvě manželství. Leccos se mu v nich nepovedlo a na leccos je naopak pyšný. Jeho životní krédo? „Hlavně se z toho nepodělat!“ I když to někdy opravdu bolí.

 
  
 
Kniha pro děti 9-13 let. Gamebook není obyčejné čtení, je to zároveň i zábava. Kniha je plná obrázkových úkolů, které je třeba vyřešit, než můžete pokračovat v četbě dál.
Skupina dětí se psem Tapem se společně vrhne do zachraňování planety. Uklidí odpadky z jeskyně, postaví krmítko, budou venčit pejsky z útulku, zachrání zraněnou vránu nebo se třeba naučí, kdy a kde je nebezpečné rozdělávat oheň. Přitom se od moudré Nadi dozvědí mnoho zajímavostí o tom, které zvíře je nejchytřejší, nejrychlejší nebo nejdéle žije na planetě Zemi.


Zdroj: wwww.literarnistrom.cz
 

12.10.2022 - redakce