Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - MILUJ SVŮJ ŽIVOT 2023: nástěnný kalendářÚvodník:
Nástěnný kalendář přinese každý měsíc lehkého laskavého slova, pěkné podívání na obrázek a eleganci všude tam, kde bude viset. A samozřejmě také pečlivá okénka, která můžete zaplnit svými úkoly, nebo také úspěchy! Už jste si zkoušeli psát do okének kalendáře jen to dobré, co vás potkalo?

Zkuste to a třeba si kvůli tomu pořiďte nový kalendář.

Článek: Ten od Lucie Ernestové může být dobrý tipem. Probírá se totiž životem takovým, jaký je – a velmi lehce nás vede k úlevným úhlům pohledu, které občas prostě v té změti všedních dnů potřebujeme.

Lednové inspirování se týká vztahů: "Starám se o své vztahy, jak nejlépe umím. Můj život je jako let balónem. Když do vztahu vkládání energii, letíme nahoru. Učím se záplatovat díry ve vztahu a zvedat nás, když padáme… Fyzická přítomnost vztahy posiluje. Dokážu je však žít i na mentální a energetické rovině…" Tak jestli to tak cítíte, jestli právě to je vaše lednové téma, jste přesně ti, kdož ocení nástěnný kalendář Lucie Ernestové Miluj svůj život 2023.

Její krásné ilustrace, které bych nazvala vysoce ladnými… a texty, které jsou jak hladivý satén po duši, vás mohou provázet celý rok. Nakolik se té poetice oddáte, už bude zcela na vás.

Krásné posezení u čaje se začátkem každého měsíce.

Já si třeba k měsíci ještě vyložila karty a podělím se o krátké poznatky prvních dvou měsíců:

LEDEN
„Můj život je takový, jaké jsou mé vztahy.“ Své vztahy uvidíme z nadhledu. Máme se o ně postarat, uvidíme, co komu dá, kde co vylepšit, kde se s kým spojit. Péči máme dát i sami sobě právě proto, abychom viděli svoji cenu a stáli před druhými rovně. Nepovyšujme se, neponižujme se. Pak přesně uvidíme, kam patříme.

ÚNOR
„Humor vnáší lehkost do mého života.“ Ideální čas na to odhodit stará traumata, stud, jinakost a všechnu vinu, kterou si na sobě neseme. Otevírají se nové příležitosti, ale víc než kdy jindy bude znát, že s těžkým batohem minulosti nás to dovnitř nepustí. Odlehčete si. Veškeré léčení, uzdravování, terapie na těle i na duchu budou nyní mnohem účinnější.


Uzmutí tématu celého měsíce a pěkně si ho zpracovat po svém?

I to může být: kalendář nabízí spoustu možností, jak využít inspirování, které nabízí...

Září nás třeba vezme do rozpložení duše, v němž máme vidět, co děláme rádi. Co neděláme rádi.  A do jaké míry si máme nechat radit druhými, nakolik se rozhodovat sami. „Odevzdávám se do proudu dění a přijímám, co přichází.“

Možná to bude čas, kdy zpytujeme své chyby a vezmeme si z nich moudrost. S koncem léta si vezmeme do rukou svůj život a uděláme ještě změny, které nám jasně rok ukázal, že jsme k nim dospěli. Ostatně v mnohém se dá říci, že kalendář Miluj svůj život 2023 je pro tento rok tak zdařilý, že by mohl být každoroční. Témata jsou vybrána velmi pečlivě a s ohledem na celý cyklus roku a jeho zákonitosti.

Podíváme-li se pak do října, zjistíme přítomnost cirkusu ega, myšlenek a chaosu ve své hlavě. „Když chci něco promyslet, tak se zklidním a do prostoru mé mysli pustím dané téma.“

No a to je dobrý návod možná úplně na celý rok.

Tak chcete-li ladné, hezké, barvami laskavé dívání a jemné čtení; prosím, MILUJ SVŮJ ŽIVOT 2023 je tu.

Vydalo nakladatelství Synergie Publishing SE, www.synergiepublishing.com
 04.01.2023 - Renata Petříčková