Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Jan van Helsing: Příručka pro bohyÚvodník:
Máte-li v sobě to největší odhodlání na světě, že svůj život držíte v maximální možné míře ve svých rukách, pak trošku překvapivě vás v tom utvrdí i Jan van Helsing. Autor mnoha kontraverzních knih, které stojí na odhalování tajemství vlády nad světem, milovník mimozemských civilizací a člověk, který se umí spojit s kdejakým channelingem, aby získal informace, které se jinde nedozvíte.

Článek:
Ani tato kniha nebude nikterak vybočovat z jeho typického psaní.

Které rozhledy nám autor rozšíří?
Tady asi záleží na rozpoložení a přesvědčení každého čtenáře. Pro někoho může být kniha čistou konspirací a vůbec se tomu nedivím, mnoho informací je doslova šokujících a založených na předchozích autorových knihách, informacích, které před dvěma třemi lety propluly na povrch a příliš dobré pověsti nezískaly.
A covid doba tomu  jen pomohla, o té se tu ostatně také hodně píše.
Pro někoho to je kniha zajímavá, fantasy, dokument, nahlédnutí za oponu a budiž, proč ne? Však čas ukáže, co je a co není pravda.
Autor se minimálně těmito tématy zabývá celý svůj život, má v tom dokonce i rodinnou tradici a určitě stojí za přečtení i další jeho knihy v češtině.

Naprostou lahůdku pak autor ukazuje všem milovníkům vojenských konspirací, UFO a tajným základnám a pokud chcete vědět víc, vřele doporučuji knihu Můj otec byl MIB.

Zvědavě jsem se sunula ke konci knihy a doufala, že najdu nějaké povzbuzení. Je v tom duchu, v němž jsem začala – autor nás vybízí hledat své vize a žít je. Protože naše plány jsou důležitější než plány iluminátů.  Příručka pro bohy je pak trefným  názvem knihy, která kombinuje novinky, zajímavosti a rozličné teorie s pobídkou k hledání svých vlastních životních vizí, protože jen my sami svůj svět tvoříme.
Komu bych knihu doporučila? O autorovi: Jan van Helsing (1967) je autorem několika knih literatury faktu a majitelem nakladatelství Amadeus Verlag. Věnuje se objevování skrytých faktů, často předpovídá politický a ekonomický vývoj na mnoho let dopředu a v této knize spojuje síly  s Johannesem, vizionářem, autor meditačních CD a tvůrce mnoha seminářů o napojení se na své dary, tvůrčí schopnosti.
Vydalo nakladatelství Anch-Books, 2022, www.anch-books.com
 

08.02.2023 - Renata Petříčková