Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Cheryl Lee Harnish: Poselství duchaÚvodník: Čím překvapily tyto karty? Určitě hloubkou a zajímavými odbočkami, které se dočtete v přiložené knížce-příručce. Je stručná, ale odhaluje v každém zlaté větě něco, co může být přesně tím, co jste měli v tu chvíli slyšet. Pod obecnými názvy jsem si představila jednu nebo dvě věci, ale rozhodně ne šíři, kterou pak dodá výkladu té karty knížka.

Článek: Podívejme se na pár příkladů, které mi přišly vhod a které zaujaly…

OBROZENÍ: je to karta klidu po bouři. Vše je pryč… bouře je pryč. A máme si užívat tohoto krásného období, kdy jsou věci tak jak mají a využít všechno dobré, co nás potká, protože to je dobrý základ pro budoucnost.
LÁSKA: Zde se autorka zabývá křehkostí a cenností naší duše i prožitků, i zranění, kterými jsme prošli. Zranění nás má dělat soucitnějšími… Ne odolnějšími, ne uzavřenějšími.
HUDBA: výzva mimo jiné k tomu pustit si a oblažit se hudbou, kterou máte rádi. Tančit, zpívat – jako by Vás nikdo neviděl.

Možná, když se potom podíváme i na fraktálové velmi ostré obrázky, které doslova vypálí do očí i do mozku vjem, tak nás k tématu napadne víc. Intuitivně. Karty jsou totiž  pěknou kombinací vzletného navádění do intuice, velmi duchovního – i velmi stručných a jasných informací v souvislostech, takže s nimi budou spokojeni oba tábory budoucích majitelů.

Ti, kteří mají rádi jednu dvě informace a jasně ukázaný směr nebo téma.

Ti, kteří se chtějí zasnít, meditovat a hledat.

Byla jsem příjemně překvapená, karty jsou hezké, nezapomenutelné a vynikají nad jinými svým grafickým a výtvarným zpracováním. Knížka je doplňuje opravdu tak, jak si autorka věří – jsou nejpravdivější a nejpřesnější.

To mohu potvrdit, udělala jsem si pro sebe dvě témata, která jsem zrovna řešila a informace se prolínaly. A dávaly za pravdu tomu, co jsem cítila. Nebo co jsem chtěla cítit – jak to bylo doopravdy ukáže jen čas a jsem sama zvědavá.

Autorka o kartách říká: „Pokaždé, když si tyto karty vykládám, cítím, že mě síla Ducha důvěrně zná a promlouvá ke mně z hloubi mojí duše.“
Vydalo nakladatelství Synergie, www.synergiepublishing.com, 2022
 

15.02.2023 - Renata Petříčková