Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Petra Černocká s dcerou Divou Baarou vyráží na adventní turnéÚvodník:

Malostranská beseda bude svědkem zahájení Adventních koncertů Petry Černocké s dcerou Divou Baarou. Obě dámy odstartují menší adventní tour již 28. listopadu v Praze, a to Malostranské besedě. Na co se můžete těšit? Na obě zpěvačky, samozřejmě, ale také jejich doprovod v podobě soul jazzové skupiny. Obě dámy tak pokračují v tradici, která se koná již třetí rok po sobě.Článek:

Každoroční tradici adventních koncertů si zpěvačka Petra Černocká s dcerou Bárou Vaculíkovou (alias Divou Baarou) opět splní. Začnou ve zmíněné Malostranské besedě, obě zpěvačky doprovodí soul jazzová skupina, se kterou běžně vystupuje Petřina dcera Baara. Těšíte se na rodinný vánoční koncert i vy? 

Posluchači si na něm užijí Petru Černockou v doprovodu jejího manžela kytaristy Jiřího Pracného, ale i jazzovou verzi titulní písně Saxana, jak ji neznají. Zatímco dcera Baara na koncert připravila i ochutnávku několika písni z připravované desky Pod kůží, která vyjde na jaře příštího roku.

Legendární Saxana svůj hudební gen předala nejen dceři. Což na koncertě předvede i vnučka Olivie Coco. Tu si publikum poslechne ve společné vánoční písni. Mladá slečna, kterou média měla svého času za nejroztomilejší dítě českého showbussinessu, se věnuje se dabingu, za který byla v loňském roce nominovaná na dětskou dabingovou cenu roku.

Předprodej na koncert najdete na Ticketstreamu. https://www.ticketstream.cz/akce/vanocni-koncert-diva-baara-a-petra-cernocka-166963

 

Zdroj: Helena Váňová Production

15.11.2023 - Aneta Šimonková