Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Pojďte psát, pojďte si hrát!Úvodník:

Jarní dílna tvůrčího psaní se koná v Kulturním centru v Klášterci nad Ohří o víkendu 18.-19. května 2024.

Víkendová dílna je ideální tvoření pro všechny, kteří nemají přes týden čas nebo jsou zdaleka.

Tvůrčí psaní zlepšuje naši schopnost introspekce, empatie i komunikace, nutí nás přemýšlet o věcech do hloubky, filozofovat o nich. Každý autor umí nejen používat správná slova v ten pravý okamžik, je také dobrý pozorovatel a psycholog. Není nutné stát se profesionálním spisovatelem, tím nejdůležitějším přínosem je především vnitřní uspokojení, radost z tvoření a lepší poznání sebe sama
 Článek: Čím se budeme na kurzu zabývat Hloubka probíraných témat se bude odvíjet od vašich převažujících zájmů a schopností, ale vždy nám půjde o:                            
                           Protože tvůrčí psaní, to je hraní!


Mé kompetence

Kurzy tvůrčího psaní vedu už několik let, a to pro všechny věkové skupiny. Kromě kurzů pro dospělé realizuji kroužky a školní projektové dny pro děti a vedu též program tvůrčího psaní na Univerzitě třetího věku na UJEP v Ústí nad Labem, kde jsem předtím vystudovala pedagogiku volného času. Pomáhám se psaním i začínajícím autorům jak prostřednictvím online kurzů tvůrčího psaní, tak prostřednictvím konzultací při tvoření knihy.

Jsem mnohaletý porotce literárních soutěží Chomutovský kalamář a klášterecký Pisálek. Literární soutěže jsem si ale vyzkoušela i z druhé strany, nejčastěji právě v Chomutovském kalamáři, kde jsem se několik let po sobě umístila, až už to bylo trapné a musela jsem přejít na druhou stranu. 

Svou první knihu jsem vydala v roce 1999 a s "menší" desetiletou přestávkou tvořím pořád. Jsem samouk a jako takový jsem si na lecos musela přijít pokusem a omylem. Na rostoucím hodnocení mých knih na databázi je to docela znát...

             
Jak se na kurz přihlásit

Zaplaťte vstupné online v Kulturním centru Klášterec nad Ohří, kde v záložce PROGRAM najdete dle data 18. 5. 2024 vstup na kurz. Počet míst je omezen. Zároveň se zaregistrujte na jednom z kontaktů uvedeném níže na plakátě. Sem směřujte i případné dotazy.                                           


 

22.04.2024 - Renata Šindelářová