Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Křest knihy Uvolněte se, prosímÚvodník: Dne 25.10.2005 byla v klubu Solidní nejistota pokřtěna kniha Uvolněte se, prosím, jež zachycuje vybrané rozhovory ze stejnojmenné televizní talkshow Jana Krause. Knihu vydalo nakladatelství XYZ.

Článek: Knihu pokřtili herečka Jitka Asterová ,opět rozpustile extrovertní a navíc myslím, že tam zabila dvě mouchy jednou ranou, ale raději pryč od bulvárních postřehů, a karikaturista, nikoliv slepý houslista &Stěpán Mareš, jenž je mimo svou výtvarnou činnost také nějaký ten pátek znám z televizní obrazovky např. z pořadu Dementi.

Moderátor pochválil Českou televizi, že konečně akceptovala Jana Krause takového, jaký je, a Jitka Asterová naznačila, že pokud jí Jan Kraus kdykoliv přizve opět ke spolupráci, nebude rozhodně proti. A &Stěpán Mareš, dle svých slov přerušil návštěvu Seychel, kde oželel jednání s Radovanem Krejčířem, jen aby se mohl zúčastnit křtu. Jitka a &Stěpán ostatně již byli hosty Krausova pořadu.
Celá akce se nesla v humorném duchu a proto už nezbývá nic jiného, než si již jednou řečené a vyslechnuté ještě přečíst.


Zdroj fotografie:www.eruditus.cz/knihy

09.11.2005 - redakce