Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Milujete kreslené filmy?Úvodník: My také. A tak pro vás máme příjemnou zprávu. Právě v těchto dnech se dabuje česká verze nového animovaného filmu LOVECKÁ SEZÓNA, který FALCON uveden do kin 23. listopadu.

Článek: Lovecká sezóna je dalším příspěvkem k řadě oblíbených animovaných snímků se zvířecími hrdiny. Hlavními postavami Lovecké sezóny jsou grizzly Boog a Elliot, vychrtlý, upovídaný divoký jelen. Elliot přesvědčí Booga, aby opustil domácí idylku rezervace a milovanou Beth, která je strážkyní parku, která se o Booga starala a vychovávala ho od medvíděte. Boog okusí "divoký" život, a věci se začnou vymykat kontrole. Je lovecká sezóna a přijíždějí lovci, proto Elliot musí pomoci Boogovi, aby v sobě objevil skrytého grizzlyho a sjednotil lesní zvířata, aby si vzala les zpátky!
Pod vedením režisérky Evy Spoustové propůjčují animovaným postavičkám Lovecké sezóny známí čeští herci. V roli jelena Elliota uslyší diváci Ondřeje Brzobohatého a v roli grizzlyho Booga Tomáše Racka, dále uslyší Kateřinu Lojdovou, Petra Pelzera, Oldřicha Vlacha nebo Jitku Ježkovou.
Zdroj: www.falcon.cz


21.09.2006 - redakce