Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Týdenní horoskopy od 22. 1. do 28. 1. 2007Úvodník: Merkur se nachází ve znamení Vodnáře a setrvá zde do 2. 2. 2007 10:19 hod. Mars je ve znamení Kozoroha. Slunce setrvá ve znamení Vodnáře do 19. 2. 2007, kdy ve 2:20 hod vstoupí do znamení Ryb.

Článek: Beran (21. 3. – 21. 4.)
První znamení zvěrokruhu, základní ohnivé. Vládcem znamení je Mars – polarita Yang.
Hned od prvého dne tohoto týdne si dávejte pozor na náhodná setkání s naprosto cizími lidmi. Pokud se něco takového začne odehrávat na pracovišti, dávejte si pozor, co říkáte, jaké informace sdělujete… Může se totiž jednat i o kontrolu a vaše vstřícnost by se tentokrát otočila proti vám. V úterý vstoupí před polednem Luna do vašeho znamení a setrvá zde do čtvrtka, kdy ve 14:30hod přejde do následného znamení. Budete akční, pohotoví, ale také trošku zmatení a nejistí a tak je jasné, že se budete snažit věci řešit mnohem rychleji. Vaše tempo se jakoby zdvojnásobí. Tak se občas zastavte a rozhlédněte se okolo sebe - zjistíte že vás nikdo nehoní!!!! Pátek vás krásně zklidní, vnese vám dobrou náladu a zvýší se vaše sexuální aktivita... Touha vás neopustí ani během víkendu. Zkazit náladu si v sobotu či v neděli můžete sami sobě, pokud budete neustále pokukovat do výpisu z bankovního konta či do peněženky.Býk (22. 4. – 21. 5.)
Druhé znamení zvěrokruhu, fixní zemské. Vládce Venuše – polarita Yin.
Vládkyně vašeho znamení Venuše bude tento týden pod vlivem Pána času. Může to u vás způsobovat jakési citové bloudění, a to je první krok k tomu, odhodit city na vedlejší kolej a začít se chovat tak, jakoby vám na vztahu vůbec nezáleželo. Pokud se k tomu přidají i nějaké finanční nesrovnalosti, asi to s vámi nebude k vydržení. Nedělejte proto žádná ukvapená rozhodnutí, zejména co se týče partnerství. Již za několik dní by vás to velmi mrzelo. Od středy se trošku ve vaší mysli začne vyjasňovat, dokonce se dá napsat, že si začnete uvědomovat svoje negativní stránky povahy. A bude hodně záležet na tom, jak jste zvládli první dny, protože se vám začnou navíc myslí honit erotické představy a je jasné, že s tím ruku v ruce jde touha... K tomu se přidá ve čtvrtek odpoledne tranzit Luny ve vašem znamení, takže city budou mít u vás navrch a až do sobotního podvečera budete pod její taktovkou. Jak se vše bude odvíjet skutečně záleží na tom, jak zvládnete osobní krizi z prvních dnů týdne. Přeji vám jen správná rozhodnutí!Blíženci (22. 5. – 21. 6.)
Třetí znamení zvěrokruhu, proměnlivé vzdušné. Vládu drží Merkur – polarita Yang.
Máte-li v plánu nějaké jednání nebo vyřizování na úřadech, využijte první dny tohoto týdne. To se týká i podpisu listin, dny jsou vhodné i k dohodám, tam, kde se vám v nedávných dnech nedařilo sjednat podmínky dle vašich potřeb. Brzdou vám ale mohou být "velká slova", plané sliby, naivita, nebo důvěřivost. Na vině může být vaše přílišná euforie a díky tomu nedostatečná kritičnost. Od čtvrtka se nedivte podivné stísněnosti, u některých se může objevit i malá nevolnost. Zpomalí se vaše myšlení, a tak to budete zkoušet nahradit úskoky, možná občas sklouznete i ke lži. Nebudete se cítit ve své kůži a začnete hledat nějaký únik, Pokud sáhnete po skleničce alkoholu, tak se dá předjímat, že u jedné nezůstane. V sobotu navečer vstoupí Luna do vašeho znamení. Celkově se zvýší vaše zvídavost, ale taky neposednost. Pamatujte tedy na to, že nemusíte být u všeho první a že kdo se moc ptá, může se dozvědět i to, co nikdy nechtěl ani slyšet…Rak (22. 6. – 21. 7.)
Čtvrté znamení zvěrokruhu, základní vodní. Vládce Luna – polarita Yin.
Ať se to týká soudů, podepisování smluv, prostě v pondělí nic neřešte, neb budete mít sklon dělat uspěchaná a nerozumná rozhodnutí. S nikým se ani tento den o ničem nedohadujte, neb nedostatek faktů, netolerance k druhým, to jsou atributy, kterými okolo sebe můžete nadělat pěknou paseku. Od úterý se situace obrátí o stoosmdesát stupňů.. Dobrá nálada se bude prolínat i dalšími dny, city i emoce budou v té správné míře a tak se nedivte, pokud se vám myslí začne honit myšlenka například na zplození potomka. Páteční Lunární čtvrť vás přinutí k zamyšlení, zda vaše kariéra je vybudovaná na pevných základech. Pochybnosti okolo povolání vyvolá přehnanou kritičnost a nespokojenost s tím, co jste dosáhli. V sobotu bude vládkyně vašeho znamení doslova v kleštích, což může u mnohých z vás probouzet chlad a bezcitnost. Dělejte jen to, co nemůžete odložit a snažte se spíš relaxovat, ať již procházkou nebo si někam zalezte s dobrou knížkou.Lev (22. 7. – 22. 8.)
Páté znamení zvěrokruhu, fixní ohnivé. Vládne Slunce – polarita Yang.
Naprosto skvělé budou pondělí a úterý. Neopustí vás dobrá nálada a pálit vám to bude tak, že byste se s úspěchem mohli zúčastnit nějaké vědomostní soutěže. Od středy se vám startuje několikadenní období, vhodné pro přehodnocení vašeho způsobu komunikace, přátel, životní filosofie. Slunce stojí naproti vašemu znamení a nese poloviční narozeniny Lvům narozeným ve druhém dekanu , t.j. 3. 8. až 12. 8. Takže aktivity a činnosti, které jste započali před šesti měsíci, okolo vašich narozenin, dosahují vrcholu. Nyní budete sklízet plody své práce. Pokud byla příprava důkladná a investovali jste do něčeho, co je pro vás opravdu důležité, pak se dostaví úspěch. Sobota a neděle jsou pro vás jako stvořené pro užívání si všeho, co máte rádi. Návštěvy, cesty, výlety, zavládne pohoda…. V neděli budete mírně trčet z davu, vaše charisma k vám bude přitahovat pohledy i kolemjdoucích…Panna (23. 8. – 22. 9.)
&Sesté znamení zvěrokruhu, proměnlivé zemské. Vládcem je Merkur – Yin.
První dny se budete řídit zdravým rozumem, moudře řešit situace i úkoly a váš optimismus, sympatické vyzařování osobnosti a vědomí, že to, co děláte, má správný účel, bude budit sympatie. Zdravý lidský rozum bude převládat, takže je jasné, že budete ve svém živlu! Ale od čtvrtka můžete mít pocit, že jste se možná probudili s cizí hlavou… Myšlenky se vám budou křížit, velmi těžko budete hledat slova. Občas se tak zamotáte, že asi sklouznete i ku drobné lži. Je jasné, že to vám na náladě nepřidá, navíc se u mnohých objeví mírná bolest hlavy či nějaká nevolnost. V těchto dnech zapomeňte na alkohol, protože by se vaše špatná nálada další dny mohla proměnit v mírnou depresi. Během víkendových dnů si dejte ale pozor, ať vás někde nepřelstí. Soustřeďte se i na to, co říkáte, abyste se později nedivili. Neuvěřte bez rozmyslu kdejaké informaci, vše si prověřujte a o ničem životně důležitém v sobotu a v neděli nerozhodujte. Asi byste se další dny nestačili divit…Váhy (23. 9. – 23. 10.)
Sedmé znamení zvěrokruhu, základní vzdušné. Toto znamení je ovládáno Venuší – polarita Yang.
První dny tohoto týdne budete mírně rozhození. Na intimním protějšku vám bude vadit naprosto všechno, vaše chování a reakce mohou připomínat doslova "kus ledu". Bude dobré si pečlivě hlídat i finance, protože na domácím poli budete sice strozí a nepříjemní, zato ve společnosti si to budete chtít nahradit a lehce by se mohlo stát, že útrata bude převyšovat obsah vaší peněženky. Prostě vlastní nevypočitatelnost vám tento týden může způsobit nepříjemnosti, a když se k tomu přidá zamlžený Neptun, až se ve středu probudíte, nebudete věřit, co jste to natropili! Od sobotního večera se vám postupně bude zlepšovat nálada, ale je fakt, že neposedíte na místě, pořád budete spěchat. To také bude příčinou, že jednu věc započnete a aniž cokoliv dokončíte, vaše myšlenky a aktivity se již budou zaobírat zase něčím novým. Tak se snažte sami sebe ""kočírovat"". V neděli večer byste totiž mohli zjistit, že jste se celé dva dny víkendu nezastavili, ale bez výsledného efektu.&Stír (24. 10. – 22. 11.)
Osmé znamení zvěrokruhu, fixní vodní. Vládcem znamení je Pluto, spoluvládce Mars – polarita Yin.
Tento týden se rozhodli vládci vašeho znamení vést vás k zodpovědnosti za své skutky. Možná že pocítíte nějaké omezení, ale ono to bude naopak – konstelace upozorní na ty oblasti vašeho života, kde děláte chyby, kde jste i v minulosti dělali špatná rozhodnutí. Tam vás začne brzdit a nepustí vás dál, dokud nezměníte "směr". Od středy se s vámi začnou dít věci nevídané. Začnete být kouzelně milí, ku svému intimnímu protějšku nevídaně vstřícní. Mějte na paměti, že po celý týden máte možnost si vyříkat tam, kde jste v nějakém sporu, proč ke konfrontaci došlo. Pouze jasným vyjádřením co se vám nelíbí, anebo co vlastně chcete, můžete dosáhnout úspěchu. V opačném případě totiž můžete používat energii ke slovním střetům, kde to bude skutečně jiskřit, ale bez výsledného efektu. Vlastně jeden efekt to mít může - že neustále budete rozdmýchávat hádky, slovně ubližovat i svým nejbližším…Střelec (23. 11. – 21. 12.)
Deváté znamení zvěrokruhu, proměnlivé ohnivé. Vládcem je Jupiter – polarita Yang.
První den tohoto týdne se zdržte jakýchkoliv názorových střetů. Nebudete totiž brát v úvahu fakta a nedostatek tolerance to všechno korunuje, takže by se zcela neškodná záležitost mohla rozrůst do nepříjemných hádek, kde nemáte šanci obstát. Ale další dny se vám již bude dařit, i například v případě jednání na soudech či úřadech. Jenom trošku kroťte svoji fantazii a neslibujte nic dopředu, zejména když si nebudete na sto procent jisti, že slíbené lze splnit. U mnohých Střelců se dá předpokládat, že dokonce tento týden budou přemýšlet o rozšíření svojí rodiny o dalšího potomka.
Vládce vašeho znamení přeje po celý týden zejména těm, kteří se narodili v druhém dekanu od 3. 12. do 12. 12. Dává vám velké sebevědomí, srdečnost, k lidem se budete chovat srdečně, přátelsky a konstelace vám bude přihrávat i dobré náhody. A vězte že když "otevřete dlaň" i kousek toho osobního štěstíčka tam najdete!Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)
Desáté znamení zvěrokruhu, základní zemské. Vládcem je Saturn – polarita Yin.
První dny tohoto týdne se nevyhnete tápání a dezorientaci v partnerství. Na sebemenší maličkost začnete reagovat podrážděně. Ať váš protějšek udělá cokoliv, vám to nebude po vůli. Přidá-li se k tomu migréna nebo menší zdravotní problém, asi to s vámi vaši blízcí moc jednoduché mít nebudou. Planeta Mars dodává neutuchající energii všem, kteří se narodili v prvním dekanu – od 21. 12 do 31. 12. Můžete díky tomu doslova překypovat účinnou, cílenou aktivitou. Během tohoto týdne vám nikdo nebude stačit, budete hýřit jiskrnou energií. S příchodem víkendu pečlivě zvažujete každé slovo. Prozradíte-li neuváženě něco o někom, buďte si jist, že se to brzy dozví. Vaše indiskrétnost by mohla uvolnit lavinu nepříjemných událostí. Hlídejte si také veškeré písemnosti, doklady atd. To znamená i to, co podepisujete!!! Navíc by mohly vzniknout pro peníze, nebo pro rozdílné názory hádky.Vodnář (21. 1. – 18. 2.)
Jedenácté znamení zvěrokruhu, fixní vzdušné. Vládu drží Uran, spoluvládce je Saturn – polarita Yang.
Všem, kteří tento týden slavíte narozeniny, přeji vše nejlepší!
Slunce je ve vašem znamení, a postupně zaujme u všech z vás na ekliptice stejnou délku jako při narození, zjednodušeně řečeno – bude ve stejném postavení jako v době Vašeho narození… To vždy probouzí přirozenou energii, sny, plány do budoucna… A tak mám pro vás jednu radu: V den svých narozenin a celý týden poté ve "staré Číně" lidé vyhledávali samotu, vybavovali si chvíle dětství, mládí a procházeli se v duchu celým předchozím životem. Hledali odpovědi na to, proč se událi některé věci a z toho negativního si brali ponaučení. Vy máte tuto možnost nyní, tak si ji nenechte proplout mezi skleničkou alkoholu a vyspáváním nočních návratů! Venuše v oblasti intimních vztahů velmi přeje těm z vás, kteří se narodili mezi 15. 2 až 19. 2. Vnáší touhu po lásce, jste si vědomi svého půvabu a přitažlivosti… Během víkendových dnů všem Vodnářům náhoda nahraje nějaké příjemné události ve vaší rodině. Pokud máte nějaké přání, zejména v neděli si ho připomeňte, možná že to bude právě to, co vám štěstěna dopřeje...Ryby (19. 2. – 20. 3.)
Dvanácté znamení zvěrokruhu, proměnlivé vodní. Vládu drží Neptun, spoluvládce je Jupiter – polarita Yin.
Pondělní ráno bude pod vlivem Luny ve vašem znamení a vašeho spoluvládce Jupitera. Ačkoliv se Jupiter nazývá velké štěstí, tento den se na štěstěnu nespoléhejte. Přemíra emocí, citů, nedostatek nadhledu a faktů vám může notně házet klacky pod nohy. Je zde také možnost, že tento den vám připomene nějakou zdravotní bolístku, ale ještě něco – nějakou zapomenutou záležitost ve vztahu ku zákonům a paragrafům. Chystáte-li se k vyřizování nějakých důležitých záležitostí s úřady, bude dobré se sebrat a využít úterý a středu tohoto týdne. To se týká i soudů, etc. Jen bude dobré hlídat si přehnaný optimismus, protože vaše nekritičnost, spokojenost jak všechno zvládáte, by mohla u některých být velkou brzdou. Díky euforii jak se vám daří byste totiž lehce mohli slíbit něco, co již dopředu bude nereálné a za několik dnů byste museli notně aktivovat fantazii na výmluvy, proč nemůžete splnit to, co jste slíbili.
Vypracovala Naďa &Smídová  http://www.webpark.cz/nadasmidova/ 

22.01.2007 - redakce