Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Účinný pomocník při studiu němčinyÚvodník: Oblíbená řada učebnic V KOSTCE přichází nyní v přepracovaném vydání, aby studentům znovu usnadnila pochopení probírané látky a pomohla k úspěšnému zvládnutí maturitní zkoušky. Pokud se učíte německy a tento jazyk toužíte skutečně ovládnout, jistě oceníte nové, přepracované vydání učebnice NĚMČINA V KOSTCE KONVERZACE REÁLIE z nakladatelství Fragment.

Článek: Učebnice se skládá z 25 tématických okruhů, zahrnujících nejen reálie z německy mluvících zemí, České republiky a Evropské Unie, ale také běžná témata, objevující se u maturitních zkoušek, jako například Kultura, Počasí, Jídlo a pití, Bydlení, Volný čas, Sport, Oblečení či krátké představení německé literatury.

Každé z témat se navíc autorce Haně Justové povedlo velice přehledně a srozumitelně zpracovat, obsahuje osnovu, hlavní text, kontrolní otázky, praktická cvičení a bohatou slovní zásobu k danému tématu.

Například v kapitole, věnující se Evropské unii, najdeme přehledně zpracované informace, týkající se jejího budování, cílů, jejích orgánů a sídel, symbolů, měny nebo kritických bodů.

Redakce Fragmentu  učebnici opravdu přehledně a graficky atraktivně zpracovala a tak jsem si jistá, že vám tento faktor společně s brilantním obsahem pomůže při vašem studiu němčiny.

Aktuálně si tuto publikaci v obchodě na www.fragment.cz můžete zakoupit za 131 Kč a nebo o jednu z učebnic řady V KOSTCE soutěžit. Podrobnosti o soutěži najdete na stránkách nakladatelství.

Učebnici NĚMČINA V KOSTCE KONVERZACE REÁLIE vydalo v roce 2007 nakladatelství Fragment.Zdroj fotografie: www.fragment.cz

05.03.2007 - Pavla Králová