Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Hledáte nakladatele?Úvodník: Pokud jste napsali knihu a na cestě do knihkupectví vám chybí už jen taková maličkost jako nakladatel, potom máte možnost nabídnout své dílo nakladateli na stránkách Pozitivních novin, kde vzniká rubrika coby služba autorům a nakladatelům.

Článek: Záměr této stálé rubriky Pozitivních novin je velmi prostý:
Nabídnout začínajícím i zavedeným autorům PROSTOR PRO PREZENTACI jejich díla tak, aby si eventuelní vydavatel mohl otevřít nabídky jednotlivých autorů a nezávazně si vybírat ze zde uveřejněných ukázek, námětů a žánrů.
A pokud se opravdu stane malý zázrak, některému nakladateli se vaše kniha zalíbí a on se rozhodne ji vydat, nastane rozhodující moment:
Nakladatel osloví se svou nabídkou osobně přímo vás, protože na konci vaší prezentace je na vás uveden kontakt.
To znamená, že ani vy ani vydavatel nemusíte nikomu (tedy ani Pozitivním novinám!) za zprostředkování nic platit.
Vy nemusíte za nikým chodit, nikoho se doprošovat a riskovat „případnou ztrátu důstojnosti“, a vydavatel má díky tomuto projektu jedinečnou šanci vás rychle „objevit“ jako na zlatém podnose.
Vy můžete pro rychlejší úspěch udělat navíc to, že začnete odkazovat své přátele a známé na stránku Pozitivních novin s prezentací vaší knihy se žádostí, aby o této nabídce informovali další lidi.

Takže milí autoři a milí vydavatelé: Teď už je to všechno jen na vás. Mantinely jsou vymezeny, zbraně zvoleny a boj začíná ....

Stačí vyplnit dotazník, který naleznete zde: http://www.pozitivni-noviny.cz/cz/exkluz - ivne-hledam-nakladatele.php -

29.07.2007 - redakce