Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Už jste flámovali s herečkami?
Úvodník: Já mohu konstatovat, že ano. A bylo to velmi náročné, leč poetické. O půlnoci se naše skupinka rozhodla přesunout z diskusního klubu v restauraci někam dále. Onen přesun vedl kolem &Svandova divadla, z něhož i v tak pozdní noční hodinu unikala na ulici hudba prostřednictvím doširoka rozevřených dveří.
Článek: Po prozkoumání útrob divadla, kam se naše grupa nenápadně vmísila, nám došlo, že se tu koná velký mejdan, přičemž pozvánky a osazenstvo bavících nikdo nekontroluje. A proto naše kabáty usedly vedle kabátů VIP na věšák a naše těla se oddala rytmu hudby.
Na program se dostalo i karaoke, což znamenalo, že již poměrně ovíněný herecký soubor i jeho hosté na pódiu pěl známé melodie a „mé herečky“ nemohly zůstat pozadu. V té chvíli jsem litovala, že mi chybí potřebná dávka exhibicionismu, kvůli čemuž jsem nezanotovala před Kristýnou Frejovou nebo Klárou Trojanovou. Holky to zvládly ale bravurně i beze mě.
Ovšem v jejich případě nezůstalo jen u karaoke. O pár měsíců později si připravily celý recitál s názvem Kolečkový dům, kde pěvecky i herecky ztvárňují písně Pavly Procházkové. A tak pokud chcete vidět čtyři živly na pódiu a uniknout tím šedivé realitě, stavte se 11. září ve 21.00 v Bluessklepu, Liliová 10, Praha 1.

09.09.2007 - Martina Bittnerová