Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Samá voda!Úvodník: Už je tomu tak. Jako každý měsíc, i na únor jsme si pro vás na Rozhledně nachystali měsíční tématickou koncepci. Hádejte, kolem čeho se bude točit tentokrát?

Článek: Teď se vyloženě hodí užití onoho tradičního zaběhnutého termínu z oblíbeného soutěžního pořadu Hip Hap Hop: "Modří už vědí." Tématikou Rozhledny se stane ne modrá barva, nýbrž to, co nejčastěji symbolizuje - voda.

A to nejen jako ona z vodovodního kohoutku tekoucí kapalina, ale také voda v nádržích, řekách, ovšem i všech skupenství. Řeč bude o všem, co se točí nejen kolem vody tekoucí a stojaté, ale také ledu, sněhu a radovánek k nim přidruženým.

Mužům poradíme s vodním kutilstvím, ženám s využitím životadárných účinků vody v péči o sebe sama, sportovci se dočkají lyžovacích tipů a nejen seniorům a marodům přichystáme přehled toho nejlepšího z lázeňství. Tím to ale rozhodně nekončí! Voda není jen životadárná, ale i pořádně nebezpečný element. Zavzpomínáme na záplavy a zkusíme se dopátrat, jak při vodních haváriích přežít.

No a samozřejmě nezůstanete ochuzeni ani o celoroční dávku kultury v podobě knížek, filmů, koncertů i výstav. Zůstaňte nám věrni!

Vaše redakce

Je něco, co vám na Rozhledně chybí, či o čem si chcete přečíst a zatím na to nedošla řeč? Napište nám to do komentářů a pokusíme se vám vyhovět. Ostatně, jsme tu přeci pro vás!


Foto: http://i.treehugger.com

01.02.2009 - Michaela Wilhelmová