Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - divnej brouk dobí/ýjí RozhlednuÚvodník: Když jsme před časem prohlíželi jedno oblíbené internetové fórum, zaujal nás čísi vložený odkaz, okomentovaný: „Nejvtipnější, co jsem kdy četl“. Nevím, jestli nejvtipnější, ale k poprskání monitoru vašeho drahého (počítače), rozhodně postačující. O to víc nás těší, že se autorovy legračních povídky, budou od tohoto měsíce objevovat také na našem webmagazínu.

Článek: Divnej brouk, ačkoliv na první pohled pouhý blogger, tedy jeden z X na internetu, si za relativně krátkou dobu své virtuální existence vybudoval početnou síť fanoušků, kteří pravidelně navštěvují jeho stránku, na níž autor zveřejňuje své povídky.

„Těžce neuvěřitelné a lehce humorné trampoty divnýho brouka“ popisují situace, v nichž se autor vyrovnává s pálivou omáčkou, letem s nízkonákladovými aerolinkami a nebo s prkny (téměř) všeho druhu. V jiných, inspirovaných dobami májových průvodů, čtenáři zavzpomínají na luxus husákovské módy či plnění pětiletky. Autor promptně reaguje na nejnovější trendy a důležitá témata, díky čemuž mohou čtenáři ocenit „broučí“ postřehy ohledně tuningu a nebo možností onanie s rukou v sádře.

Blog divnýho brouka zaznamenal čtenářské ocenění ve formě nominace a následně vyzískaného 1. místa v anketě „Blog roku“. Ať už souhlasíme s výroky, které přirovnávají autorovy povídky k doposud nepřekonané slávě tvorby &Simka a Grossmanna a nebo se spokojíme s nejčastějším označením „srandovní“, přečtením povídek divnýho brouka jistě nic nezkazíme a velmi pravděpodobně, s ohledem na množství nadšených čtenářů, si prosvětlíme šedou denní realitu. První povídku z pera tajemného autora naleznete již zítra na našich stránkách v sekci prozaická tvorba. V rámci aktuálního tématu „Voda“ nám divnej brouk prozradí, jak nastupoval do kánoe.

15.02.2009 - redakce