Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Na last minute vyrazíme v červenciÚvodník: Zdá se, že celý náš uspěchaný život se hýbe v rytmu last minute, na poslední chvíli plníme pracovní úkoly, ženíme se a vdáváme a na poslední chvíli také činíme důležitá rozhodnutí včetně toho, kam zrovna letos vyrazit na dovolenou.

Článek: Abyste se v tom kolotoči rychlovek neztratili, pokusí se naši redaktoři udržet tempo a přispět do něj šikovnými tipy, kam ještě narychlo vyrazit na výlet, jak se rychle ale dobře najíst, či obstarat si nějaký ten protějšek. Přeci jen ve dvou se to lépe táhne, resp. rekreuje.

Poradíme rovněž s umístěním dětí, aby nemusely trávit čas v horkém městě, pomůžeme se zorientovat v nepřehledném množství fast foodů a bleskového zhubnutí. S Rozhlednou se prostě ani v červenci neztratíte. Každopádně nezapomínejte, že naši redaktoři se dělí se čtenáři vždy o přímo ozkoušené tipy, nečekejte tedy články opsané z bedekrů, či doporučení na zahraniční jídla, které v životě nikdy nikdo z redakce nejedl. Naše heslo zní – prvně vyzkoušet a pak teprve doporučit.

A pokud právě v červenci nemáte možnost dostatečně odpočívat, vězte, že s našimi radami hladce prosvištíte i horkým srpnem.

Přejeme všem pěkné léto a pokud se s námi podělíte o to, jak jste naše tipy uplatnili v praxi, budeme jen rádi.

Ikonka:  www.mediterraneosorrento.com

01.07.2009 - redakce