Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - Co v zimě na sebe? S kapucí nešlápnete vedle!Úvodník: Letošní zimní sezona spojuje jednoduchost, strohost, modernost i klasiku, a tak nepochybíte klidnějším a vyzrálým outfitem, ale ani pořádně odvážným chic stylem. O tom, že kapuce právě letí, se můžete sami přesvědčit v jakémkoliv obchodě s fashion kousky nebo se rovnou nechejte inspirovat.

Článek:
Že zrovna nejste sportovní typ a kapuce není nic pro vás? Mýlíte se! I ženy, které si potrpí na eleganci, osobitost a originalitu, si mohou stylovou károvanou bundu s kapucí dovolit a podtrhnout tak svůj vkus a ženskost. Dostatečně dlouhý praktický střih se postará o vaše ledviny, protože holá záda nejen, že nejsou v módě, ale především jsou nezdravá.

Kapuce zdobí v letošní sezóně bundy, mikiny, kabáty, vesty i trička, a kromě toho, že je moderním doplňkem outfitu, může vám posloužit, když si třeba zapomenete kulich doma.

Návrháři pravidelně udávají směr oděvnímu průmyslu a možná vás překvapí, že mezi inspirace aktuální sezóny zvolili i jednoduché architektonické konstrukce. Důraz se klade především na kvalitu, funkčnost a přírodní materiály. Aspoň jedna vesta, která patří k současným trendům, by neměla chybět ve vašem šatníku. Zvolíte-li do práce či za zábavou džíny, sáhněte po džínové vestě, která outfit neskutečně oživí. I když se móda ubírá ležérním směrem, nezapomínejte při vhodných příležitostech na nádech luxusu, který dodá správně zkombinovaná vesta z umělé kůže.


Při zpracování se výrobci snaží o nové spojení barev a materiálů. Na módní scéně si své místo získal i retro styl s nádechem punku v podobě netradičních barevných kombinací, ale neopomíjí se pruhy a káry, které jsou převládajícím motivem zimního období. Nebojte se barev či kombinací a věřte, že v pruhovaném pulovru vyniknete daleko více než v jednobarevném tričku.
Zdroj: 4U STORE - ConPro


30.11.2009 - redakce