Tisk článku ze serveru Webmagazin.cz - I v posteli se můžete cítit luxusněÚvodník: Zima je tu a není nic lepšího než se zavrtat pod peřinu. Proto pro vás přední dodavatel uvádí na trh nové luxusní povlečení. Ale ne ledajaké. představuje exkluzivní novinku pro náročné, představuje povlečení Pierre Cardin. Prostě i v posteli se můžeme zahalit do komfortu. A dopřát si pocitu filmové hvězdy.

Článek: Povlečení Pierre Cardin se vyrábí ze žehlícího saténu. Jedná se o materiál v dnešní době velmi oblíbený. Jemný, hladký, příjemný na dotek. V létě báječně ochladí a v chladnu zahřeje. Vybírat si lze zatím jen ze dvou variant, ale brzy se dočkáme jistě i širšího sortimentu.

První varianta je vínově červená a druhá smetanově béžová. Byla jsem zvyklá na balení, jež obsahovala buď jeden povlak na polštář a jeden na peřinu, a nebo dva na polštář a dva na peřinu. Ale luxusní povlečení Pierre Cardin nesklouzne ke standardu ani v tomto případě. V balení naleznete jeden povlak na deku nebo peřinu, jeden na prostěradlo a čtyři na polštáře.

Prodejní cena prostěradel se pohybuje kolem osmi až devíti tisíc. Cenu plně kompenzuje naprostá kvalita, příjemný materiál, zdravý a spokojený spánek.
Taková investice se určitě vyplatí. Vždyť prostěradla levnějšího typu mnohokrát po vyprání změní tvar, natáhnou se, popřípadě se roztrhnou. U Pierre Cardin nic z toho nehrozí. Uspokojí proto i toho nejnáročnějšího spáče.

Navíc pokud máte tchyni či maminku vysazenou na skvělé ložní prádlo, může to být i tip na pěkný dárek. Vánoce se blíží kvapem. Ať se rozhodnete obdarovat jemným luxusem sebe, nebo své blízké, každopádně s Pierre Cardin budou všichni jako v bavlnce.

_____
Jedná se o PR článek

28.11.2009 - redakce