Otcovi psí smrt (díl čtvrtý)Ať žijí múzyOtcovi psí smrt (díl třetí)Ranní údivOtcovi psí smrt (druhý díl)Otcovi psí smrt (díl první)
Žena miluje děti, a tak si vysní ĎáblíkaMůry noci a jiné horory let 1870-1912Jaké jsou vaše zkušenosti s dietami?Máme to v kufru! Biografický film o Nepelovi je už natočenýDivadlo MANA se stěhuje do ZOO!Láska bez cenzury, film Kde končí láska slibuje víc než jen romanciFranz Kafka očima čtyřiceti malířů Špičky světového baletu v Praze! Jiří Bubeníček chystá velkolepou showFestival TANEC PRAHA se vrací!KVÍZ: Znáte ženy české kultury?Surfař v AustráliiPrague Philharmonia: Návrat ke kořenům i posunování hranic
Na tento horor jsem šel zcela na slepo, nesledoval jsem trailery ani se nepídil po jménech, která za tímto počinem stojí. Má očekávání nebyla nikterak vysoká, český název důvěru příliš nevzbuzuje. Vážně, kdo ty názvy vymýšlí? Proto pro mě byl film milým hororovým překvapením. Nejdříve se sluší říci, že jde o předělávku krátkometrážního švédského hororu z roku 2013. Na režisérské stoličce usedl opět David F. Sandberg.
Copyright © 2001 -
2025 www.webmagazin.cz Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.
Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí článků je bez souhlasu redakce Webmagazin.cz zakázáno.
Redakce nezodpovídá za obsah příspěvků.